Дошкільний навчальний заклад №12 "Посмішка Пізнайки" запрошує дітей віком від 2 до 6 (7) років.

В закладі дошкільної освіти виконуються програми та педагогічні технології, які в повному обсязі реалізують завдання базового компонента щодо формування компетентностой у дошкільників та забезпечують якість дошкільної освіти. Оптимальний режим дня та розклад занять створюють фізіологічний баланс різноманітних видів діяльності дітей, що не перевантажують і залишають час для ігор і відпочинку. В закладі доброзичлива психологічна атмосфера, зорієнтована на інтереси дитини і перспективи її подальшого гармонійного розвитку.
Якщо у вашої дитини знижений зір, то у нас є група, в якій, окрім освітнього процесу,здійснюються корекція та лікування зору на сучасному обладнанні з використанням комп"ютерних технологій.
Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі:
- заявка батьків або осіб, які їх замінюють;
- свідоцтво про народження дитини (копії);
- медичної довідки про стан здоров’я дитини, яка заповнюється лікарем центру первинної медико-санітарної допомоги на кожну дитину у присутності батьків за формою №026/о з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти (згідно «Санітарного регламенту для ЗДО»);
- направлення або витяг із протоколу ІРЦ (інклюзивно-ресурсного центру);
- для прийому дитини до спеціальних (логопедична, корекційна) груп ЗДО;
- копія документу для підтвердження соціального статусу копії (багатодітна, малозабезпечена, учасника бойових дій та інші) та надання пільг на сплату за харчування.
Ми чекаємо на Вас!
Ми з радістю зустрінемо Вас в нашому закладі.

Як зареєструватися до ДНЗ

На виконання соціальних ініціатив Президента України у частині створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти, доручення Кабінету Міністрів України від 23.07.2013 № 24994/2/1-13 «(К. Грищенко) Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 30.07. 2013 №695 «Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» з серпня 2013 року управлінням освіти забезпечено впровадження електронної реєстрації дітей для подальшого їх влаштування у дошкільні заклади.
САЙТ «ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ» СТВОРЕНО НА БАЗІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯОСВІТОЮ

України – ІСУО:https://isuo.org/
Перегляд черги до закладу

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.
Шановні батьки. .Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви у розділі «Мої заявки», Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Правила прийому дітей до дошкільного навчального закладу (ясла-садок) компенсуючого типу "Посмішка Пізнайки" №12

1. ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КЕРІВНИКОМ ПРОТЯГОМ КАЛЕНДАРНОГО РОКУ НА ПІДСТАВІ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ, ЗАЯВИ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ ТА ВИСНОВКУ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ ЧИ ТУБДИСПАНСЕРУ. У ЗАЯВІ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, ОБУМОВЛЮЄТЬЯ ЧАС ТА ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ГРУПАХ, ІНШІ УМОВИ.

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ У ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД НЕОБХІДНО ПРЕД'ЯВИТИ:

 • заявубатьків або осіб, які їх замінюють;
 • медичнудовідкудільничого лікаря про стан здоров’я дитини (форма №026/о);
 • медичну довідкудільничого лікаря про епідеміологічне оточення;
 • свідоцтвопро народження.

2. ПІД ЧАС ПРИЙОМУ ДИТИНИ ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КЕРІВНИК ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ОЗНАЙОМИТИ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, ІЗ СТАТУТОМ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, ІНШИМИ ДОКУМЕНТАМИ, ЩО РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ЙОГО ДІЯЛЬНІСТЬ.

3. ЗА ДИТИНОЮ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ МІСЦЕ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ У РАЗІ ЇЇ ХВОРОБИ, КАРАНТИНУ, САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ, НА ЧАС ВІДПУСТКИ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, А ТАКОЖ У ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД (75 ДНІВ.)

4. ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ З ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ:

 • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
 • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі данного типу;
 • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

АДМІНІСТРАЦІЯ ДНЗ ПОВИННА ПИСЬМОВО ПОВІДОМИТИ БАТЬКІВ ПРО ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ НЕ МЕНШ ЯК ЗА 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ.

5. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЇХ НОРМАЛЬНОГО РОСТУ І РОЗВИТКУ ІЗ ДОТРИМАННЯМ НАТУРАЛЬНОГО НАБОРУ ПРОДУКТІВ.

6. У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ОРГАНІЗОВАНО ЧОТИРИРАЗОВЕ ХАРЧУВАННЯ.

7. МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ МЕДИЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ, ЯКІ ВХОДЯТЬ ДО ШТАТУ ЦЬОГО ЗАКЛАДУ АБО ВІДПОВІДНИХ ЗАКЛАДІВ ТА СМСЧ М. ЕНЕРГОДАР І ПЕРЕДБАЧАЄ ПРОВЕДЕННЯ ОБОВ’ЯЗКОВИХ МЕДИЧНИХ ОГЛЯДІВ, У ТОМУ ЧИСЛІ МЕДИЧНИХ ОГЛЯДІВ ПЕРЕД ПРОФІЛАКТИЧНИМИ ЩЕПЛЕННЯМИ, ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ ЗГІДНО З КАЛЕНДАРЕМ ЩЕПЛЕНЬ, НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОГОСПІТАЛЬНОМУ ЕТАПІ, ІНФОРМУВАННЯ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ.

8. БАТЬКИ ЗОБОВ'ЯЗАНІ:

 • виховувати у дітей любов до України, повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського народу, дбайливе ставлення до довкілля;
 • забезпечувати умови до здобуття дітьми старшого дошкільного віку дошкільної освіти за будь-якої формою;
 • постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних задатків, нахилів та здібностей;
 • поважити гідність дитини;
 • виховувати у дитини працелюбність, шанобливе ставлення до старших за віком, державної і рідної мови, до народних традицій і звичаїв;
 • своєчасно вносити плату за харчування дитини в дошкільному закладі у встановленому порядку (до 20 числа кожного місяця);
 • своєчасно повідомляти дошкільний заклад про можливість відсутності або хвороби дитини;
 • забороняється носіння дітьми прикрас, ювелірних виробів та інших речей, які можуть встановлювати загрозу здоров’ю та безпеці дитини;
 • слідкувати за станом здоров’я дитини;
 • приводити дітей в дошкільний заклад добре вимитими, одягненими в чистий одяг, підстриженими, з обрізаними нігтями;
 • батьки не повинні входити до групових кімнат без потреб та у верхньому одязі і взутті;
 • інші права, що не суперечать законодавству України.

9. БАТЬКИ МАЮТЬ ПРАВО:

 • вибирати дошкільний заклад та форму здобуття дитиною дошкільної освіти;
 • обирати і бути обраним до органів громадського самоврядування дошкільного закладу;
 • звертатись до відповідних органів управління освіти з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей;
 • брати участь в покращенні організації навчально-виховного процесу та зміцненні матеріально-технічної бази закладу;
 • відмовлятись від запропонованих додаткових освітніх послуг;
 • захищати законні інтереси своїх дітей у відповідних державних органах і суді.
Кiлькiсть переглядiв: 776

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.