Постанова від 28 липня 2021 р. № 769 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2019 р. № 530"


/Files/images/92055561.jpg

Інклюзія (відангл.inclusion— включення)— процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціумі. І насамперед тих, що мають фізичні чи ментальні порушення. Він передбачає розробку і застосування таких конкретних рішень, які зможуть дозволити кожній людині рівноправно брати участь в академічному і суспільному житті. При інклюзії всі зацікавлені сторони повинні брати активну участь для отримання бажаного результату.

/Files/images/cc.jpg

Мета та основні завдання діяльності закладу

МЕТА:

Розробка та застосування сучасних педагогічних технологій, що поліпшують результати освітнього процесу, сприяють підвищенню рівня професійної компетентності педагогічних працівників з питання інклюзивної освіти.

ЗАВДАННЯ:

1. Використання, пропагування, впровадження в практику роботи ДНЗ досвіду роботи закладу з дітьми з ООП в рамках інклюзивного навчання.

2. Організація систематичного підвищення рівня фахової компетенції педагогічних працівників з окресленої проблеми.

3. Узагальнення методичних напрацювань з проблеми, які можуть бути запроваджені або рекомендовані до використання в інших навчальних закладах.

РОБОТА З ДІТЬМИ:

Основним завданням даного напрямку - створення умов для забезпечення гармонійного розвитку вихованців з особливими освітніми потребами у відповідності до особливостей розвитку, забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на отримання дошкільної освіти у різних, доступних формах: - короткотривалий режим перебування; - індивідуальні заняття із спеціалістами; - соціально - педагогічний патронат; - інклюзивна форма навчання.

/Files/images/Слайд1.JPG

Робота з впровадження інклюзивної освіти в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) компенсуючого типу "Посмішка Пізнайки" №12 Енергодарської міської ради розпочалась в 2012 році з отриманням статусу опорного закладу, з теми: «Впровадження інклюзивного навчання та виховання дітей дошкільного віку»

Кiлькiсть переглядiв: 1221

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.